Gator Icon Series Bop Drum Bag Set 18BD/12TT/14FT
Product image 1
1 / 2
Key Features:
  • Premium High Quality 3 Piece Bop Set Bags
  • Ultra-Thick Padding for Superior Protection with Red Micro-Velvet Fabric Interior
  • Maintains Shape to get Drums In and Out with Ease
  • Sloping Zipper Design for Easy Access
  • Exterior is Resistant to Tears, Punctures, Abrasions, and Harsh Weather
What's Included:
  • Bass Drum Bag: 18" x 14"
  • Tom Bag: 12" x 8"
  • Floor Tom Bag: 14" x 14"
Code:
  • GP-ICON-BOP
Key Features:
What's Included:
  • Bass Drum Bag: 18" x 14"
  • Tom Bag: 12" x 8"
  • Floor Tom Bag: 14" x 14"
Code:
  • GP-ICON-BOP
-65%
Description
  • Bass Drum Bag: 18" x 14"
  • Tom Bag: 12" x 8"
  • Floor Tom Bag: 14" x 14"