Hardcase 16" x 25" Dholak Case (HNDHOL16)
Product image 1
Hardcase 16” x 25” Dholak Case.
Sizes:
  • Diameter: 497mm
  • Max. Depth: 635mm
Sizes:
  • Diameter: 497mm
  • Max. Depth: 635mm
-65%
Description
  • Diameter: 497mm
  • Max. Depth: 635mm