  • PL/13PTCASE/123226
Key Features:
  • Maximum protection in a lightweight format
  • Trusted by touring professionals worldwide
  • Super soft fleece Lining
  • Pro grip handles fitted
  • Heavy duty zips designed for regular touring
  • Weather resistant material is 100% waterproof
Size:
  • 13" x 12"
Condition:
Code:
  • PL/13PTCASE/123226
Pre Loved 13" x 12" Protection Racket Case
Description
Key Features:
  • Super soft fleece Lining
  • Pro grip handles fitted
Size:
  • 13" x 12"
Condition:
Code:
  • PL/13PTCASE/123226
You may also like
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Natal 7" Chequer Blades
-65%NEW
Thumbnail 1Thumbnail 2
Natal Chequer Sizzler for cymbals
-65%NEW
Natal Single Chequer Hi Hat Jingle
NEW
Fat Cat Strap and Cord
NEW
PinchClip Quick Release Cymbal Clip (3 Pack)
KickPro Weighted Bass Drum Pillow
Timber Drum Company Medium American Hardwood Slit Tongue Log Drum
Timber Drum Company Medium American Hardwood Block
Timber Drum Company Large American Hardwood Block
-65%NEW
TreeWorks Triangle Mount
-65%NEW